Доповідачі

Пригода Анна

Керівник відділу комунікацій "НІБУЛОН".

Відповідає за бренд, корпоративні, внутрішні та маркетингові комунікації. 

Практик у сфері комунікацій та PR з 15-річним досвідом. Успішно просувала складні високотехнологічні продукти й послуги, компанії та персони. Розробляла та впроваджувала комунікаційні стратегії і програми для великих українських та міжнародних компаній, громадських організацій.

Як волонтерка брала участь у діяльності фонду the Moms, який опікується батьками-одинаками. Увійшла до номінантів конкурсу найкращих комунікаційних проєктів для соціальних змін ШКАЛА із громадським менторським проєктом "Більше не одна", розробленим в інтересах фонду. Від початку повномасштабної військової агресії підтримувала комунікаційну та фандрейзингову діяльність "Фонду освітніх ініціатив" – благодійної організації у сфері молодіжної та освітньої політики. 

Закінчила факультет автоматики та приладобудування Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", Міжнародний інститут бізнесу за спеціалізацією "Маркетинг" та Інститут лідерства та менеджменту Українського католицького університету за програмою "Менеджмент неприбуткових організацій".