Доповідачі

Дерев'янко Олена

Co-founder і партнер провідної української піар-агенції повного циклу PR-Service, віцепрезидент Української PR-Ліги, президент Оргкомітету Міжнародного форуму PRNext.

Віцепрезидент Української PR-Ліги, президент Оргкомітету Міжнародного форуму PRNext. «Людина-бренд» з 2009 р. за версією журналу MMR. На кафедрі громадських комунікацій одного з київських вишів її портрет і відбиток долоні внесено до галереї корифеїв української PR-індустрії.

Доктор економічних наук (Україна) та політичної економії (Швейцарія), професор. Автор методології Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти», монографії «Управління репутацією в бізнесі», виданої трьома мовами, публіцистичного двотомника «Проби ясномислення», а також приблизно 300 наукових і науково-популярних статей. Збірник робіт General Theory of Reputation був презентований на London Book Fair у 2023 р.

З 2018 р. є головою комітету кризових комунікації Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, а з 2020 р. – членом правління цієї організації. У 2019 році стала першою представницею країн Східної Європи в команді Centre for European Democracy Studies (Брюссель).