Доповідачі

Дерев'янко Олена

Co-founder і партнер провідної української піар-агенції повного циклу PR-Service, віце-президент Української PR-Ліги, президент оргкомітету Міжнародного форуму PRNext. «Людина-бренд» з 2009 р. за версією журналу MMR. На кафедрі громадських комунікацій одного з київських вузів її портрет і відбиток долоні внесено до галереї корифеїв української PR-індустрії.
Доктор економічних наук (Україна) і політичної економії (Швейцарія), професор. Автор методології Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти», монографії «Управління репутацією в бізнесі», виданої трьома мовами, публіцистичного двотомника «Проби ясномислення», а також біля 300 наукових і науково-популярних статей.
З 2018 р. є головою комітету кризових комунікації Асоціації професіоналів корпоративної безпеки України, а з 2020 р. членом правління цієї організації.
У 2019 році стала першою представницею країн Східної Європи у команді Centre for European Democracy Studies (Брюсель).
У 2021 році Дерев’янко увійшла до рейтингу Найкращі ділові пані України проекту SHINE 2021 від Investory News та перемогла у номінації “Жіноче лідерство” у SHE Congress.