Доповідачі

Бегнел Річард

Всесвітньо відомий лідер у сфері PR та оцінювання якості зв’язків з громадськістю, котрий має понад 30 років досвіду консультування міжнародних клієнтів .

Він обіймав керівні посади в деяких провідних світових компаніях, що спеціалізуються в оцінюванні і аналізі даних, зокрема в таких як: «Metrica», «Gorkana», «PRIME Research» і «CARMA», де він наразі виступає глобальним спів керівним партнером і генеральним директором у Європі та Америці.

Протягом останніх десяти років Річард консультує Урядову Раду з питань Стратегії та Оцінювання Великої Британії щодо найкращих практик департаменту для оцінювання комунікацій. Він брав активну участь у глобальній професійній медіа асоціації – Міжнародній асоціації з вимірювання та оцінювання комунікацій (AMEC) з моменту її створення, а не так давно очолював цю організацію протягом шести років, тобто поспіль трьох термінів перебування на посаді. Річард відіграв критично важливу роль у створенні кількох передових практичних ресурсів AMEC, зокрема її Методики оцінювання (Evaluation Framework) – процесу оцінювання комунікацій, визнаного найкращою практикою в світі, яка використовуваного тисячами організацій глобально, а також Керівництва з планування PR (PR planning guide) та Інструменту AMEC для планування на основі опитувань (AMEC Measurement Maturity Mapper).

Річард отримав Визнання AMEC, CIPR і PRCA, його заслуги в цій сфері неодноразово відзначалися за по життєві досягнення, зокрема медаллю Президента CIPR, нагородою Дона Бартолом’ю від AMEC, нагородою SABER від PROvoke Media за видатні індивідуальні досягнення та внесенням до «Зали Слави США» видавництва «PR News» в сфері Оцінювання PR.