Історія Фестивалю
У столичному готелі Premier Palace Hotel традиційно зберуться спікери та гості події – кількість офлайн-учасників буде обмежена стандартами карантинного часу. Крім того, запланована онлайн-трансляція всього Фестивалю-2021. Її зможе подивитися необмежена кількість охочих, які через ті чи інші причини не можуть або побоюються відвідати місце проведення заходу.
XIX Міжнародний PR-Фестиваль відбудеться під девізом «Який чудесний світ новий!». Олена Дерев’янко, голова Оргкомітету та віцепрезидент Української PR-Ліги, так прокоментувала лейтмотив програми: «Від Фестивалю до Фестивалю ми постійно міркуємо про інновації, управління змінами, тренди, турбулентність бізнес-середовища. Однак у 2020 р. пандемія настільки прискорила процеси технологічної революції й атомізації суспільства, що ми можемо реально говорити про переломний момент історії людства. Тому на Фестивалі-2021 ми постараємося пройтися по всіх аспектах найбільш глибинної трансформації економічної, політичної/геополітичної, технологічної, психологічної, аби зрозуміти, як це вплинуло та вплине на управління репутацією компаній, продуктових брендів, персоналій. При цьому окремого блоку «політичний PR» не буде, хоча такі плани ще нещодавно були. Але нинішній дискурс цьому не сприяє, тому обмежимося бізнесом».
Розміщена на сайті Фестивалю програма заходу, крім перерахованих у коментарі Олени Дерев’янко, містить обговорення таких тем:
-
Управління репутацією в умовах панденоміки: тренди й інсайди
-
Медіаландшафт-2021 і роль media relations у PR-роботі
-
Поляризація суспільства та суперечливі бренди: як спілкуватися з ідеологічними супротивниками
-
SMM і алгоритми соцмереж: що змінилося та що буде змінюватися
-
Принадливий digital-копірайтинг
-
Захист бренда від дезінформації
-
Внутрішні комунікації та психологічно нестабільні співробітники
-
Deep fakes: мирний інструмент та інформаційна зброя
-
Сучасні тренди візуальної ідентифікації (інфографіка, фото, відео тощо)
-
Залучення інфлюенсерів
-
Еволюція PR-метрик
-
Кібербезпека в PR-роботі
та ін.
Вартість офлайн-участі – 2800,00 грн. Олена Дерев’янко зазначила: «Оргкомітет дуже переживає, що безпосередньо на заході зможе бути присутнім в 3 рази менше осіб, ніж зазвичай – не більш як 70. Тому тих, хто не мислить свою весну без Фестивалю, ми дуже просимо бути early birds стосовно перерахування оргвнеску. Боїмося, що з урахуванням низької офлайнової квоти у разі звичного темпу реєстрації не залишиться місць уже до середини березня. Але є й гарна новина: «стримити» Фестиваль ми будемо за більш ніж лояльною вартістю – 99,00 грн. Тому насолодитися контентом зможуть усі, хто зацікавиться. А офлайн-учасникам можна позаздрити головним чином за можливість поринути в нашу звичну драйвову й водночас щиру атмосферу».
Що стосується традиційного для Міжнародного PR-Фестивалю нагородження переможців VII Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти», то цього року Оргкомітет однозначно планує нагородити офлайн переможців функціональних номінацій. В усьому іншому формат визначатиметься ближче до дати.
Довідка
Міжнародний PR-Фестиваль – некомерційний професійний захід, фінансований за принципом краудфандингу (плата за участь у повному обсязі перераховується на покриття організаційних витрат). Фестиваль проводиться з 2002 р. під егідою Української PR-Ліги і є найдовшим проєктом вітчизняної комунікаційної індустрії. Від заходів подібної галузевої спрямованості відрізняється насиченим контентом, позиціонується як найяскравіша та найчесніша PR-подія в Україні. Організаційний партнер – Агентство PR-Service.
«Який чудесний світ новий!» (в оригіналі – Brave New World) – знаменита сатирична антиутопія Олдоса Гакслі.