Фестиваль

Найчесніша та найяскравіша
PR-подія

Найчесніша та найяскравіша PR-подія

Міжнародний PR-фестиваль – один з найбільших форумів у сфері зв'язків з громадськістю в Україні. Засновником та організатором заходу виступає Всеукраїнська громадська організація «Українська ліга зі зв'язків із громадськістю». Офіційний організаційний партнер – Агентство PR-Service. Регулярно проводиться з 2002 року. Тематичний контент заходи формується відповідно до проблематикою і викликами часу. При цьому, більшість освітлюваних питань розраховані на широку аудиторію, і не обмежуються виключно інтересами комунікаційної ком'юніті. У програмі фестивалю презентації кейсів і технологій успішно поєднуються з круглими столами, майстер-класами та неформальним спілкуванням у кулуарах.

Кращі професіонали
PR сфери з більш ніж 20 країн

Кращі професіонали PR сфери з більш ніж 20 країн

Однією з незмінних візитних карток київського Міжнародного PR-фестивалю є високопрофесійний склад спікерів. На його майданчику виступають провідні фахівці вітчизняного та зарубіжного ринку комунікацій, в тому числі визнані світові гуру маркетингу, PR та інших сфер. Географія учасників фестивалю дуже різноманітна: Білорусь, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Грузія, Казахстан, Латвія, Литва. Нідерланди, Польща, Росія, США, Україна, Франція та ін. Хоча ключовий пул спікерів традиційно формують доповідачі з України, Білорусі, Російської Федерації та країн Балтії. Кожен Міжнародний PR-фестиваль – це «золота» колекція унікальних доповідей та майстер-класів. А ще – реальна можливість побачити і почути тих, хто безпосередньо впливає на розвиток світової PR-індустрії, можливість долучитися до безцінних знань та досвіду.

Якісний партнерський
cклад фестивалю

Якісний партнерський склад фестивалю

Говорячи про Міжнародний PR-фестиваль, не можна не згадати про роль партнерів у його становленні. Протягом багатьох років PR-форум активно підтримують провідні профільні, суспільно-політичні традиційні та Інтернет ЗМІ, відомі виробники товарів і послуг, вітчизняні і зарубіжні. Їх внесок у розвиток фестивалю, а разом з цим і PR-галузі в цілому, важко переоцінити. Окремої подяки заслуговують санаторний комплекс «Пуща-Озерна» під Києвом, який приймав фестиваль до 2014 року, столичний готель Radisson Blu (2014-2017 рр.) і нова фестивальна локація готель "Хрещатик". Затишна атмосфера і комфорт, яким традиційно оточені гості та учасники PR-фестивалів – цілком їх заслуга.